054-2201207 | 03-50-30-850
סדנאות

סדנאות אוכל, טעם ואסתטיקה על הצלחת: בישול ואפיה בסגנון גאורגי

שף קונדיטורית, אירמה קזר פורסת בפניכם שורת סדנאות של אפייה ובישול עטופות בניחוח גאורגי. בעדינות האופיינית לה, היא מדלגת בין המטבח הישראלי לבין יסודות המטבח הגאורגי על שלל התבלינים, הטעמים והניחוחות שלו.  בסדנאות אתם מקבלים כלים וטיפים לשיטות בישול ואפייה ואתם נחשפים לעולם גסטרונומי רחב ולתרבות שלמה של אוכל.

סדנאות לקבוצות ולארגונים: כאן תוכלו לבחור בין סדנא מתמשכת (מספר מפגשים) ובין סדנא מרוכזת, אחת רחבה המתאימה לוועדי עובדים או לקבוצת חברים. לכל אורך הסדנא תחשפו ליסודות הבישול, לשיטות צליית בשר ולשיטות אפייה וקונדיטוריה. תלמדו להכיר את סוגי הבצקים והכי חשוב תגלו את הטאץ' הנכון לשילוב בין מנות שיחד הופכות לסעודה מושלמת.

סדנא לזוגות: חגיגה זוגית. כאן תוכלו להבין את ההרמוניה שבין האוכל והאהבה. אתם תיקחו חלק ביצירה עצמה תוך התאמה אישית לסגנונות בישול מועדפים. הרומנטיקנים שביניכם יוכלו להזמין ארוחה מיוחדת לשניים כאשר אירמה מנצחת על הסירים והמחבתות.

סדנאות לאירועים: מסיבת רווקות, ימי הולדת ושאר מועדים  ששווה לחגוג. כאן תצאו למסע קולינרי דרך ערבי גבינות, ערבי קינוחים וערב מיוחד שכלל המנות בו מבוססות על אלכוהול, מקברנה פטה ועד לטאפאסים עם וודקה ואניס.

לקבלת מידע נוסף 
054-2201207

צור קשר

שם מלא:

דוא”ל:

טלפון:
הודעה: